Альгінат натрію (Е401)

Код товару: #694
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 395,0 грн./1 кг.

Альгінат натрію (Е401) - це порошкове речовина бежевого або світло-коричневого кольору. Має натуральне походження і є продуктом переробки червоних і бурих водоростей.

Дана речовина володіє чудовими гелеутворюючого і стабілізуючими властивостями, завдяки яким отримало широку поширеність в харчовому промисловому виробництві.

А природне походження і абсолютна нешкідливість харчової добавки Е401 для споживача послужили тому, що експлуатують цей компонент у виробництві великої номенклатури продуктів харчування.

Альгінат натрію (Е401) застосовується у виготовленні консервів з м'ясопродуктів та для інших виробів м'ясопереробного комплексу. Ще може бути застосований в кондитерському виробництві, з додаванням цього компонента можуть виготовлятися всі різновиди фруктово-ягідних желе, цукерки, мармелад, джеми.

Може також використовуватися у виробництві рибних желіровать продуктів, і у виробництві змішаних приправ, соусів, заправок, майонезів та іншого.

Затребувана ця добавка і у виробництві фруктових соків, де вона необхідна для того щоб освітлювати продукт, і при виготовленні соковмісних газованих напоїв.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Альгінат натрію (Е401) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Альгінат натрію (Е401) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Альгінат натрію (Е401) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо