Бікарбонат амонію (карбонат амонію) E503

Код товару: #1031
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Бікарбонат амонію (карбонат амонію) Е503 - це порошкоподібна речовина, що складається з білих кристалів, за зовнішнім виглядом схожих на сіль. Розчиняється в воді, не має виразного запаху, не відрізняється стабільністю на повітрі. При нагріванні розпадеться на аміак, вуглекислоту і воду.

Бікарбонат амонію (карбонат амонію) Е503 застосовується в харчовій промисловості в якості харчової добавки, з функцією розпушувача для тіста. Також затребуваний хімікат у виноробній галузі в якості каталізатора процесу ферментації. Застосовується в фармацевтичному виробництві, як компонент лікарських засобів з функцією відхаркування, призначених для лікування простудних захворювань.

Використовується в косметичному промисловому виробництві, як інгредієнт барвників, необхідних для виготовлення декоративних косметичних виробів. Крім цього даний реактив входить до складу вогнегасних сумішей, якими наповнюються кошти первинного пожежогасіння.

А також застосовується амоній вуглекислий (інша назва речовини) в такому напрямку діяльності, як догляд за вогнепальною зброєю. Функцією цієї речовини є чищення внутрішніх поверхонь стовбурів зброї від нагару та інших видів забруднень.


Перейти в рубрику З'єднання амонію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бікарбонат амонію (карбонат амонію) E503 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бікарбонат амонію (карбонат амонію) E503 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бікарбонат амонію (карбонат амонію) E503 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо