Фосфат амонію (гідрофосфат амонію)

Код товару: #1025
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Фосфат амонію (гідрофосфат амонію) - це сипуча, гранульована маса, що складається з частинок білого (іноді світло-сірого) кольору. Чи не відрізняється гігроскопічними властивостями, але чудово розчиняється в воді. Хімікат стабільний в хімічному і фізичному сенсі, не токсичний, під час зберігання не розкладається і не злежується.

Фосфат амонію (гідрофосфат амонію) застосовується в сільськогосподарській галузі в декількох напрямках діяльності. Перш за все, дана речовина є високоефективним фосфатним добривом комплексної дії, що застосовується при вирощуванні всіх різновидів плодових, овочевих та декоративних культур. Може застосовуватися в якості добавки до кормів для тваринницького сектора сільського господарства.

А також затребуване речовина в якості прикормки для грибкових організмів, використовуваних у виробництві продуктів харчування. Зокрема, використовується гідрофосфат амонію в виноробному виробництві та інших галузях харчової промисловості. Також в цих же цілях даний реактив застосуємо в фармацевтиці.

Володіє цей хімікат і антисептичними властивостями, завдяки чому стає можливим його використання в якості захисного просочення для різних деревних матеріалів (дерева, фанери та інших). Даний вид просочення відрізняється комплексним дією, що включає також і вогнезахист, яка застосовується не тільки для дерев'яних виробів, але і для тканинних і інших матеріалів.


Перейти в рубрику З'єднання амонію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд білі кристали
Масова частка основної речовини,% > 98,0
P2O5,% > 51,50
Вологість,% <3,0
рН (1% р-р) 4,3 - 4,6
Речовини нерозчинні в воді,% <0,30
Хлориди,% <0,2
Залізо,% <0,003
Миш’як (As),% <0,005
Важкі метали (Pb),% <0,005
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Фосфат амонію (гідрофосфат амонію) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Фосфат амонію (гідрофосфат амонію) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Фосфат амонію (гідрофосфат амонію) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо