Карбонат барію

Код товару: #1024
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Карбонат барію - це сипуча, мелкокристаллическое речовина без запаху. Колір порошку може бути білим, або світло-сірим. Чи не розчиняється водою, спиртами і органічними розчинниками. Є токсичним хімічною сполукою, що не пально і вибухобезпечні. Хімічна промисловість виробляє три сорти даного хімікату, марок А, Б і В. І в залежності від маркування реактиву, у нього може бути відповідна область застосування.

Карбонат барію застосовується в якості компонента целюлозно-паперового виробництва. Також може застосовуватися у виготовленні цегли (червоного). Служить присадкою для виробів, вироблених скляної промисловістю (оптичне скло). Застосовується при виробництві керамічних виробів, в гончарній справі, при формуванні будівельних оздоблювальних матеріалів.

Експлуатує даний хімікат галузь, яка виробляє лакофарбові матеріали в якості інгредієнта всіляких барвників, лаків і емалей. Затребуване це з'єднання в виробництві вибухових і піротехнічних засобів. А також ця речовина використовується при синтезі тканин штучного походження. Його токсичні властивості виявилися до речі в прикладному хімічному виробництві, що виготовляє різні види отрути для боротьби з сільськогосподарськими шкідниками-гризунами.


Перейти в рубрику З'єднання амонію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Карбонат барію ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Карбонат барію по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Карбонат барію в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо