Соляна кислота технічна

Код товару: #555
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 3.0 шт.
1 л. = 1.2 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

* Мінімальний продаж 3 каністри по 10л.

  Соляна кислота технічна - популярна і дуже затребувана на різних виробничих підприємствах речовина. Це дуже їдка рідина. В основному вона безбарвна, але може зустрічатися з жовтим відтінком. Соляна кислота абсолютно прозора і не випадає в осад. Добре змішується з водою і іншими рідинами. При контакті з киснем виділяє токсичні хлорводневі пари, які негативно впливають на організм людини.

  Попадання соляної кислоти на шкіру може викликати сильні хімічні опіки. Тому перед початком роботи з даною кислотою, необхідно ознайомитися з правилами її експлуатації. Якщо розчин містить до 10% соляної кислоти, тоді його можна вважати не токсичним.

  Завдяки хорошим хімічним властивостям застосування соляної кислоти стало незамінним для багатьох виробничих підприємств. Невелика частина соляної кислоти перебуває в організмі людини, а саме у шлунковому соку. У разі нестачі шлункового соку і для його нормалізації, пацієнту приписуються медикаментозні препарати, виготовлені на основі соляної кислоти.

  У харчовій промисловості соляна кислота застосовується в якості регулятора кислотності (Е 507). Металургійні підприємства використовують дану рідину перед пайкою і лудінням.

  Також на її основі виробляються чистячі і дезинфікуючі засоби. У будівельних компаніях соляну кислоту додають у бетонні суміші. Таким чином, конструкція швидше застигає, і стає більш морозостійкою, без втрат своїх якостей.

  За допомогою соляної кислоти можна легко позбутися вапнякового нальоту на червоній цеглі, для цих цілей застосовують 10% розчин. На відміну від інших очисних засобів, соляна кислота має низьку ціну, що дозволяє значно економити кошти.

  Перейти в каталог Кислот

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Немає характеристик
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Соляна кислота технічна ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Соляна кислота технічна по всій Україні.

  Також пропонуємо