Ацетилсаліцилова кислота

Код товару: #471
Фасовка: 25.0 кг.
від 138,0 грн./1 кг.

Ацетилсаліцилова кислота відома всім завдяки тому, що вона є основою одного з найвідоміших на сьогодні ліків - аспірину. Цей препарат настільки відомий, що немає сенсу вказувати його фармакологічні властивості або показання до використання в медицині. Відомо, що це жарознижувальну і знеболюючий засіб.

Це зумовило застосування ацетилсаліцилової кислоти у фармакологічній галузі. Зараз цей компонент для створення ліків настільки популярний, що входить до складу не тільки аспірину, а ще й маси інших медикаментозних засобів аналогічних за дією.

Однак зазначені фармакологічні властивості - це ще далеко не все. Застосовуються препарати на основі цієї речовини ще й для ліквідації наслідків токсичного впливу, і навіть для профілактичних заходів певних онкологічних захворювань, атеросклерозу та інших хвороб.

А в сукупності з мінімальною кількістю побічних ефектів (природно, при дотриманні дозування і інших лікарських рекомендацій) препарати на основі ацетилсаліцилової кислоти продовжують залишатися одночасно ефективними і популярними в сучасній медицині ліками.


Перейти в каталог Кислот

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Ацетилсаліцилова кислота ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Ацетилсаліцилова кислота по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Ацетилсаліцилова кислота в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо