Сульфамінова кислота тех

Код товару: #540
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 26,5 грн./1 кг.

Сульфамінова кислота тех - має широкий спектр застосування в промислових і інших сферах діяльності. Виробляється у вигляді кристалічного порошку. Колір - білий або світло-сірий. Відмінно розчиняється в формамід, але гірше розчинний у воді.

Основне застосування сульфаминовой кислоти тех - промивка внутрішніх і зовнішніх частин різного виробничого устаткування. Дана речовина ефективно очищає теплообмінні прилади від накипу. Але крім цього сульфаминовая кислота може швидко впорається з іншими відкладеннями. Також сульфаминовая кислота має дезінфікуючі властивості, що дає можливість застосовувати її на харчових підприємствах для очищення обладнання та посуду.

Також з її допомогою можна без особливих зусиль відчистити наліт на басейні. Дана речовина є одним з компонентів у виробництві чистячих засобів. Нафтовидобувні компанії теж не обходяться без сульфаминовой кислоти, так як вона значно підвищує продуктивність нафтових свердловин.

Її додають в різні будівельні суміші для того, щоб надати готовому матеріалу вогнетривкі властивості. При роботі з цією речовиною не варто нехтувати технікою безпеки, так як сульфаминовая кислота при контакті з шкірним покривом може викликати сильні хімічні опіки.


Перейти в каталог Кислот

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд Білий кристалічний порошок
Масова частка основної речовини,% > 99,5
Сульфати (SO4),% ≤ 0,05
Залізо (Fe),% ≤ 0,0025
Вода,% ≤ 0,1
Речовини нерозчинні в воді,% ≤ 0,02
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфамінова кислота тех ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфамінова кислота тех по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфамінова кислота тех в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо