Себацинова кислота

Код товару: #538
Фасовка: 25.0 кг.
від 200,0 грн./1 кг.

Себацинова кислота - це двухосновная гранична карбонова кислота. Форма випуску - безбарвні кристали з відсутністю запаху. Володіє маслянистої структурою. Завдяки тому, що кристали не мають кольору, себацинова кислота жодним чином не змінює відтінок готового продукту, до складу якого входить. Погано розчиняється у воді, краще в ідеалі і діетиловому ефірі. Основною сировиною для отримання себациновой кислоти є касторове масло.

Основне застосування себациновой кислоти: найрізноманітніші галузі промисловості. Наприклад, за допомогою даного реактиву можна поліпшити технологічний процес у виробництві пластика. Себацинова кислота здатна надати різних речовин пластичності, без втрати їх міцності.

Також дана кислота є ефективним стабілізатором для різних різновидів ефірів. Її застосовують у своєму виробництві підприємства, які виготовляють лакофарбові покриття.

Себацинова кислота служить основою при створенні будь-якого клею, виступає, як важливий компонент у виробництві свічок, а також дуже часто застосовується в декоративній косметиці, для виготовлення різних засобів особистої гігієни.


Перейти в каталог Кислот

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Росія, Китай
спосіб упаковки Мішок 25 кг
Зовнішній вигляд білі гранули
Масова частка основної речовини,% 99,61
Зола,% 0,024
Вологість,% 0,12
Колір APHA / HAZEN 12
Температура плавлення, ° С 133,1
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Себацинова кислота ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Себацинова кислота по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Себацинова кислота в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо