Азотна кислота ЧДА 68 %

Код товару: #1199
Фасовка: 10.0 л.
Мінімальне замовлення: 30.0 л.
1 л. = 1.4 кг.
від 120,0 грн./1 кг.

Азотна кислота ЧДА 68% - досить відома і дуже затребувана кислота в різних виробничих сферах діяльності. Дана речовина відноситься до групи сильних кислот. Випускається у вигляді прозорої рідини, може бути присутнім легкий жовтуватий відтінок. Володіє різким неприємним запахом. Даний реактив НЕ горюча речовина, але є вибухонебезпечним.

Азотну кислоту можна змішувати з водою в будь-якому співвідношенні. При контакті з киснем відбувається реакція, в процесі чого виділяються пари, які в подальшому випадають у вигляді конденсату. Хімічна формула: HNO3

Азотна кислота здатна зруйнувати практично будь-які металеві сплави. Контактуючи з легкозаймистими речовинами, даний реактив викликає загоряння.

Застосування азотної кислоти ЧДА 68% дуже важливо в промислових областях. Наприклад, за допомогою даної кислоти виробляють високоефективні комплексні добрива.

У військовій справі її застосовують для створення вибухових і отруйних речовин, а також для окислення ракетного палива. Також за допомогою азотної кислоти можна визначити наявність золота в різних металевих сплавах. Рідше використовується для прояву фотознімків.

Азотна кислота ЧДА відноситься до небезпечних речовин, при попаданні на шкіру викликають сильні опіки. Її пари дуже токсичні і можуть завдати шкоди дихальним шляхам. Тому при роботі з азотною кислотою не варто нехтувати технікою безпеки.


В асортименті також: Азотна кислота тех , Азотна кислота ХЧ 68% , Азотна кислота 68% ОСЧ

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Фасовка Каністра, 10 л
вага 13,5 кг
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Азотна кислота ЧДА 68 % ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Азотна кислота ЧДА 68 % по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Азотна кислота ЧДА 68 % в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо