Борна кислота

Код товару: #1148
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Борна кислота - відноситься до групи кислот слабкої сили. Форма випуску безбарвні кристали, що нагадують рибну луску, запах відсутній. Хімічна формула: Н3ВО3. Належить до класу солей. Володіє антисептичними і антибактеріальними властивостями. Добре проникає у шкіряний покрив, але при цьому погано виводиться з організму, тому при регулярному застосуванні накопичується в органах і м'язових тканинах.

Застосування борної кислоти дуже важливе і затребуване у найрізноманітніших сферах діяльності людини. Вона поглинає нейтрони, розчинені у теплоносіях ядерних реакторів. Також на її основі виробляють борне добриво, активно застосовується у сільському господарстві.

Медицина використовує борну кислоту в якості дезинфікуючого засобу, а також на її основі виробляють різні медикаментозні препарати. Фотографи за допомогою даного реактиву проявляють фотознімки.

Ювелірні майстри застосовують борну кислоту в якості флюсу для паяння золота та інших дорогоцінних металів. У побутових умовах борну кислоту використовують для знищення різних комах. На деревообробних підприємствах виконують обробку деревини, для того щоб створити захисний бар'єр від шкідників і надати готовому виробу вогнетривкі властивості.


Перейти в каталог Кислот

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Туреччина
Мінімальне фасування 25 кг
Борної кислоти, % 99,99
Окис бору, % 56,29
Сульфати мг/кг 245
Хлориди, мг/кг 134
Fe, мг/кг 3,4
Hерозчинних речовин, мг/кг 51
Вологи, % 0

Оплата та доставка

Купити Борна кислота ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Борна кислота по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Борна кислота в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо