Вітамін Е (токоферол ацетат)

Код товару: #522
Фасовка: 1.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Вітамін E (токоферол ацетат) - це жиророзчинний вітамін з яскраво вираженими властивостями антиоксиданту. Всього виявлено 8 ізомерів цієї речовини, що володіють ідентичними характеристиками і схожим будовою. Аналогічні у цих форм речовини і функції, виконувані в організмі людини.

Зовні токоферолу ацетат являє собою прозору, дуже в'язку рідку субстанцію, слабо змішуються з етанолом, ацетоном, не змішується з водою і добре поєднується з ефірами і хлороформом.

У вільному вигляді речовина міститься в багатьох продуктах харчування, зокрема, в оліях (вершковому і рослинному), в молоці, яйцях, м'ясі, печінці, зелені, горіхах, насінні злакових рослин, шпинаті, обліписі, брокколі і багатьох інших продуктах рослинного і тваринного походження.

Вітамін E (токоферол ацетат) застосовується в якості сировини для виробництва фармацевтичної продукції та біологічно-активних добавок. Використовуються ці кошти в лікувальних і загально оздоровчих заходах, вироблених для попередження онкологічних захворювань, з метою профілактики хвороби Альцгеймера, передчасного старіння, поліпшення роботи кровоносної системи і в багатьох інших випадках.


Перейти в рубрику Вітаміни

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Вітамін Е (токоферол ацетат) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Вітамін Е (токоферол ацетат) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Вітамін Е (токоферол ацетат) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо