Вітамін В12

Код товару: #517
Фасовка: 1.0 кг.
від 850,0 грн./1 кг.

Вітамін B12 - це група біологічно активних хімічних сполук з подібними якостями і складами, що містять кобальт. Дані речовини чудово розчиняються водою (це єдиний з усіх вітамінів, розчинних у воді).

Основною функцією цієї речовини в організмі людини є підтримка процесу постійного утворення крові.

Натуральними джерелами цієї речовини є такі продукти харчування: м'ясо (свинина, баранина, кролятина, яловичина), яйця, продукти переробки молока, рослинні продукти (ламінарія, соя, хміль), а також деякі різновиди риби (скумбрія, тріска, сардина, короп і інші) і морепродуктів.

Вітамін B12 застосовується в фармацевтичному виробництві для виготовлення додаткових джерел даної речовини, необхідних для усунення різних порушень в стані здоров'я.

Ефективні при лікуванні анемії, при усуненні відхилень в роботі центральної нервової системи, таких як, депресія, безсоння і інших. Може застосовуватися для корекції зниженого кров'яного тиску, а також при відновленні статевої функції у чоловіків.


Перейти в рубрику Вітаміни

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Україна
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Вітамін В12 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Вітамін В12 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Вітамін В12 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо