Вітамін А 500

Код товару: #514
Фасовка: 5.0 кг.
Мінімальне замовлення: 5.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Вітамін A 500 - це група хімічних сполук, з подібними властивостями і з подібним будовою, утворена ретинолом і його похідними. Слабо розчиняються у воді, але здатні розчинятися в органічних розчинниках.

Людський організм здатний синтезувати вітамін А з каратиноидов, речовин що містяться у великій групі рослинних продуктів (шпинат, перець, морква, гарбуз, диня і інші), власне ретиноїдами багаті продуті тваринного походження, такі як печінка, молоко і яйця.

Дані речовини необхідні для якісного збалансованого харчування, є запорукою продуктивної життєдіяльності і допомагають зберегти здоров'я на довгі роки.

Вітамін A 500 застосовується при створенні медикаментозних засобів і БАД, що застосовуються при лікуванні різних захворювань і коригування відхилень в стані здоров'я. Перш за все ретинол і його похідні є обов'язковим компонентом лікування порушень зорової функції.

А також можуть використовуватися при лікуванні дерматологічних захворювань, відхилень у роботі травної системи, дихальних органів і інших хвороб.


Перейти в рубрику Вітаміни

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник Волгоградський Хімпром
Країна виробник Росія
хлорне вапно гіпохлорид кальцію
хлор хлорне вапно

Оплата та доставка

Купити Вітамін А 500 ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Вітамін А 500 по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Вітамін А 500 в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо