Цинк сірчанокислий кристал

Код товару: #181
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Цинк сірчанокислий кристал - це порошкова маса, що складається з кристаликів білого кольору, схильних до випарювання під впливом атмосферного повітря.

Хімічна формула: ZnSO4 7Н2О. Речовина розчиняється у воді, не є токсичною і має широку сферу застосування у господарських цілях.

Цинк сірчанокислий кристал застосовується у гальванотехнічній галузі, використовується у прикладному хімічному виробництві. За участю цього матеріалу відбувається виробництво добрив для сільського господарства, випуск кормових добавок для тваринництва. Експлуатується цей хімікат і у фармацевтичній індустрії. З його застосуванням виробляють лікарські препарати для різних напрямків медицини.

А також речовина застосовується у лабораторних дослідженнях і у текстильному виробництві. Тут цю хімічну сполуку використовують в якості підготовчого протравлюючого реактиву для обробки тканинного матеріалу.

Целюлозно-паперові підприємства користуються сульфатом цинку (одна з назв речовини) для відбілювання своєї продукції. Варто згадати ще декілька галузей хімії, де сульфат цинку також є важливою частиною виробничих процесів - це виробництво віскози і глазурі. Використовує його і деревообробне виробництво (з метою захисту матеріалу від псування і гниття) і металургія.

В наявності також Цинк сірчанокислий гранула

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Цинк сірчанокислий кристал ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Цинк сірчанокислий кристал по всій Україні.

Також пропонуємо