Кальцій азотнокислий тех

Код товару: #64
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

* За умови замовлення 22 тон безкоштовна доставка у будь-яку точку України

Кальцій азотнокислий тех - це неорганічна речовина, що складається з білих твердих кристалів, позбавлених запаху. Відрізняється високим рівнем гігроскопічності і хорошою розчинністю у воді.

Найбільш широко використовується в якості удобрювального матеріалу, що застосовується для широкого спектру сільськогосподарських культур і може застосовуватися на всіх різновидах грунтів.

Найбільш ефективно таке добриво на кислих грунтах. Застосування такої підгодівлі дозволяє рослинам отримати велику стійкість до хвороб.

Застосовується кальцій азотнокислий тех також у виробництві будматеріалів, його використовують, як присадку, яка поліпшує властивості бетону для загальних конструкційних цілей.

Він може застосовуватися для виробництва вибухових речовин, склопластику і у лабораторно-дослідницькій діяльності в якості реактиву. А також у нафтовидобувній промисловості, кольоровій металургійній галузі та інших галузях промислового виробництва.


Перейти в рубрику Промислова хімія

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник ДніпроАзот
Країна виробник Китай
Тип Кухонна сіль
Упаковка Мішок
Вага 50.0 (кг)
вуглеамонійна сіль виробник: Дніпро Азот
вуглеамонійна сіль країна походження Україна
вуглеамонійна сіль клас: харчова

Оплата та доставка

Купити Кальцій азотнокислий тех ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Кальцій азотнокислий тех по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Кальцій азотнокислий тех в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо