Магній сірчанокислий 7 водний (кристал)

Код товару: #150
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 100.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Магній сірчанокислий 7 водний (кристал) - це сипуча порошкоподібна хімічна речовина. Хімічна формула: MgSO4*7H2O. Складається з кристалів білого кольору, у деяких випадках відтінок кристалів може бути світло-сірим. Розчиняється у воді. Є вибухонебезпечною, тому при зберіганні і використанні потрібна особлива обережність і дотримання техніки безпеки.

Застосовують магній сірчанокислий 7 водний (кристал) у медичній галузі для приготування спеціальних розчинів для лікування і профілактики розладів травної системи пацієнтів. Використовується ця речовина також в якості присадки до дорожнього покриття.

Крім цього, із застосуванням цього хімікату готується магнезійний цемент. У виробництві паперу і виготовленні різних виробів застосовується у якості добавки, яка покращує якість одержуваного паперового матеріалу.

Може застосовуватися для синтезу вогнетривких просочень і для різних конструкційних матеріалів. Використовується у виробництві миючих засобів, у текстильному виробництві в якості речовини-наповнювача, протравлюючого реактиву перед фарбувальними заходами, а також у лабораторно-дослідницькій діяльності.

Крім того, сульфат магнію (інша назва цієї речовини) затребуваний як добриво для агропромислового комплексу. Хороша розчинність у воді дозволяє легко і рівномірно вносити даний елемент підживлення в оброблювані землі. А низький рівень гігроскопічності дозволяє досить тривалий час зберігати дане добриво у складських умовах і на відкритих площах.

Речовина включає у собі близько 17% магнію в активній формі, і більше 13% сірки. Це добриво може з успіхом застосовуватися на всіх різновидах грунтів сільськогосподарського призначення. У певному сенсі винятком можуть вважатися кислі грунти, але і на них можливе застосування магнію сірчанокислого 7-водного за умови попереднього внесення в оброблювані ґрунти доломітового борошна.

В наявності також Магній сірчанокислий 1 водний (гранула)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Чистота, % 99,5
Mg, % 9,5
MgO, % 16
MgSO4, % 48
PH 5-8
Cl, % 0,03
Fe, % 0,001
As, % 0,0002
Важкі метали, % 0,001
Нерозчинні речовини, % 0,1
Розмір 0,1-1 мм
Зовнішній вигляд Білий кристалічний порошок
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Магній сірчанокислий 7 водний (кристал) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Магній сірчанокислий 7 водний (кристал) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Магній сірчанокислий 7 водний (кристал) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо