Силікагель (Silica gel) фасований

Код товару: #1120
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 1.0 шт.
від 1 550,0 грн./1 шт.

(Мінімальне замовлення 5 кілограм)

Силікагель (Silica gel) фасований - речовину, схожу за зовнішнім виглядом на скляні крупинки округлої форми, без гострих граней. Є одним з найпопулярніших на сьогодні в речовин з абсорбційні властивості. Розфасовується в паперові пакетики різної ємності. Колір гранул може бути прозорим, матовим іноді з жовтуватим відтінком.

Силікагель (Silica gel) фасований застосовується для упаковки транспортуються об'єктів всілякого призначення з метою захисту від впливу вологи з навколишнього середовища. Крім транспортуються предметів, такими ж влагопоглинаючими пристосуваннями можуть оснащуватися складовані товари або елементи виробничого обладнання, призначені для тривалого зберігання.

Кількість закладається в упаковку речовини-поглинача вологи може варіюватися в залежності від обсягів оберігає об'єкта, обсягів складського приміщення, внутрішніх обсягів тари, в якій зберігається предмет і інших чинників. Іноді користуються загальним і універсальним методом підбору кількості силикагеля - на 1 кубічний метр простору виділяється 1 кг абсорбенту.


В наявності також Силікагель , Силікагель КСМГ і Силікагель індикаторний


Перейти в рубрику Промислова хімія

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник Китай, Росія
Фасовка Паперовий пакет (1 кілограм)
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Силікагель (Silica gel) фасований ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Силікагель (Silica gel) фасований по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Силікагель (Silica gel) фасований в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо