Оксид цинку

Код товару: #456
Фасовка: 25.0 кг.
від 87,0 грн./1 кг.

Оксид цинку кристалічна порошкоподібних субстанція, яка не має кольору, не утворює водних розчинів і здатна сильно змінювати колір при нагріванні. У нагрітому стані речовина жовтіє. А при нагріванні до 1800 градусів за Цельсієм, минаючи стадію рідини, відразу перетворюється в газ.

Застосовують оксид цинку в фармацевтиці. Використовуються його антисептичні, в'яжучі та підсушують якості для виготовлення різних ліків, частіше, протизапальної дії.

Хімічне виробництво використовує це з'єднання для отримання штучної шкіри і гумових виробів технічного призначення, для виготовлення лакофарбових матеріалів, скляної продукції, керамічних матеріалів, ізоляцію для електричних кабелів. Знаходить своє застосування і в нафтопереробці.

У косметології оксид цинку обов'язковий компонент зубних паст з абразивними включеннями, кремів для засмаги та інших засобів догляду за шкірою і тілом.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Оксид цинку ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Оксид цинку по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Оксид цинку в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо