Тальк

Код товару: #432
Фасовка: 25.0 кг.
від 46,0 грн./1 кг.

Тальк - це мінерал, самий м'який з відомих мінералів. У звичайному своєму стані є кристалічним порошком, нерозчинним ні в воді, ні в кислому середовищі. Використовується в декількох господарських напрямках в якості сировини, проте здатний бути застосований і в чистому вигляді. Колір може змінюватися пропорційно чистоті речовини від світло-зеленого до білого, ніж біліше, тим чистіше. На дотик можна охарактеризувати, як трохи жирний.

Тальк застосовується як присипка в медицині, як сировину використовується в косметичній промисловості і фармакології, де з природного мінералу роблять його «окультурений» аналог, насичений ароматизирующими речовинами та іншими компонентами.

Застосовується в целюлозно-паперовому виробництві, де його використовують як добавки для одержання особливо якісного паперу. Крім цього в текстильному виробництві для відбілюючих операцій з щільними типами тканин, в лако-фарбової індустрії його застосовують для виготовлення водонерозчинних фарбувальних засобів. А в уже згаданій косметології його ще застосовують, як компонент для деяких різновидів миючої продукції для тіла, декоративних косметичних засобів, та інших видів продукції.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд розсипчасті гранули
Речовини розчинні у воді,% <0,1
Речовини розчинні в кислотах,% <1,5 (600-700С)
Залишок після прожарювання,% <1,5 (600-700С)
Білизна, Kett C-1 > 95,0
Розмір частинок 325 mesh,% > 98,0
рН Нейтральне
Як, проміле <3
Pb, проміле <10
Важкі метали, ppm <40
Грибковий cfu / g 100
Сальмонела Не виявлено
Psceudomonas aeruginosa Не виявлено
E-coli eschericbia Не виявлено
Країна виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Тальк ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Тальк по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Тальк в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо