Левоміцетин фарм (Хлорамфеникол)

Код товару: #428
Фасовка: 5.0 кг.
Мінімальне замовлення: 5.0 кг.
від 1 950,0 грн./1 кг.

Левоміцетин фарм (Хлорамфеникол) вважається першим антибіотиком, який був отриманий синтетичним методом. Є препаратом з широким спектром дії, спрямованим проти грампозитивних і грам негативних мікро-збудників захворювань. Кристалічний порошкоподібний матеріал, що складається з безбарвних кристалів.

Застосовується для лікування інфекцій шлунково-кишкового тракту в тваринництві. Характеризується ветеринарами, як високоефективне протимікробний засіб.

Левоміцетин фарм застосовується в якості препарату для лікування таких видів худоби та птиці: корови, кози, свині, вівці, кури, качки, гуси. При певних дозах здатний виявляти ознаки токсичності, і при загальному високому рівні ефективності все ж відзначається деяка кількість побічних ефектів.

Однак цього легко уникнути, якщо дотримуватися показань і норм споживання, зазначених в інструкції до препарату для кожного конкретного випадку застосування.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини,% 98,0 - 102,0
Температура спалаху, оС 149-153
Важкі метали (Pb), ppm ≤ 20
Хлориди, ppm ≤ 100
рН 4,5-7,5
Втрати при сушці,% ≤ 0,5
Залишок після прожарювання,% ≤ 0,1
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Левоміцетин фарм (Хлорамфеникол) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Левоміцетин фарм (Хлорамфеникол) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Левоміцетин фарм (Хлорамфеникол) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо