Натрій оцтовокислий

Код товару: #421
Фасовка: 25.0 кг.
від 83,0 грн./1 кг.

Натрій оцтовокислий найважливіший матеріал, що застосовується в різних галузях промисловості. Хімічні властивості цього з'єднання дозволяють його використовувати на текстильних підприємствах, де з його допомогою нейтралізують залишки сірчаної кислоти, необхідної при фарбувальних операціях з тканинами.

Натрій оцтовокислий застосовується не тільки в дубильних операціях з шкірами, крім вичинки шкіри він потрібен для обробних операцій з хутром. Також його використовують, як інгібітор вулканізаційних процесів з гумотехнічними виробами.

Використовують його і в харчовому виробництві, в одних продуктах, як консервант, в інших, як харчова добавка Е262. З її допомогою нейтралізують оцтову кислоту, що входить до складу цих продуктів.

Також дана речовина знаходить своє застосування у фармацевтиці для виготовлення сечогінних засобів. У будівництві для додання бетону противоморозних характеристик. У хімічній промисловості забезпечує виробництво побутової хімії, лакофарбових виробів, синтез складних хімічних сполук.


Перейти в рубрику Ветеринарні та фармацевтичні субстанції

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Натрій оцтовокислий ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Натрій оцтовокислий по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Натрій оцтовокислий в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо