Піперазин

Код товару: #1217
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Піперазин - високоефективний засіб для антигельмінтних заходів в тваринництві. Відрізняється досить широким спектром дії по відношенню до всіх відомих нематодам, яке трапляється у тварин, розведення яких практикується в сучасному сільському господарстві.

Крім того, відмітними рисами цього препарату також є відсутність ознак токсичності і відносно невисока вартість кошти. Це дозволяє легко використовувати його при звичайному годуванні тварин, підмішуючи засіб в звичайний щоденний раціон. Не виключається можливість профілактичного застосування, оскільки препарат є доступним і досить популярним засобом серед споживачів.

Піперазин застосовують для лікування неоаскаридоз у корів, биків, телят. Також він може бути ефективний при параскарідозе у коней, при аскаридозі у свиней. З його допомогою можна проводити лікування такого захворювання, як токсаскарідоз і токсокароз, якому піддаються, в основному, собаки, і пассалуроз у кролів.

Використовується також для лікування сільськогосподарських птахів, курей, гусей і т.д. Відрізняє піперазин також мала кількість протипоказань для застосування, що обмежується індивідуальною непереносимістю препарату і захворюваннями деяких внутрішніх органів у тварин.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Піперазин ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Піперазин по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Піперазин в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо