Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 13-13-21 +8S

Код товару: #1230
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 13-13-21 + 8S - це комплексне, універсальне азотно-фосфорно-калійне добриво. Виробляється і постачається господарствам у вигляді гранульованого порошкового продукту, утвореного круглими частками малого діаметра світло-коричневого кольору (часто з деяким відтінком рожевого).

Дане добриво не має стійкого запаху, його гранули міцні при механічному впливі, розчиняються у воді, не руйнуються під впливом атмосферного повітря. Речовина містить 13% азотовмісних компонентів, 13% з'єднань-джерел фосфору і 21% калійвмісних компонентів. Може містити до 9% сульфатної сірки і деяку кількість допоміжних речовин і мікроелементів.

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 13-13-21 + 8S застосовують у рослинницькій діяльності як засіб для підвищення врожайності земель. Допоміжною функцією даного препарату також може бути поліпшення якості зібраного врожаю і підвищення стійкості вирощуваних культур.

Найвищі показники продуктивності даний вид добрив показує на зрошуваних чорноземних і сіроземних грунтах. Вноситься під зяблеві види оранки, в осінній післяврожайний період або під весняну оранку в легкі грунти (піщані і супіски).


Перейти в рубрику Комплексні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Документи}

Сертифікат NPK 13-13-21 + 8S

Оплата та доставка

Купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 13-13-21 +8S ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 13-13-21 +8S по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 13-13-21 +8S в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо