Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 9-25-25 + 2S

Код товару: #1229
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 9-25-25 + 2S - це комплексне, високоефективне азотно-фосфорно-калійне добриво, широко застосовується у рослинницькому комплексі сільського господарства. Виробляється у вигляді сипучої маси, утвореної гранулами коричнево-рожевого кольору невеликого діаметру. Кожна гранула речовини містить близько 9% речовин-джерел азоту, і по 25% калійвмісних і фосфоровмісних компонентів.

У сумі поживних речовин в структурі даного агрохімікату міститься близько 60%, крім того, в нього включені також мікроелементи і допоміжні речовини. Це можуть бути цинк, сірка, марганець, залізо та інші хімічні елементи.

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 9-25-25 + 2S застосовується рослинницькими господарствами для обробки всіх різновидів земель сільськогосподарського призначення. Як правило, найбільш виправдане застосування цього добрива на землях, якi характеризуються хорошим вмістом азоту і недоліком фосфору, таких як, торф'янисті грунти, розорані перелогові, старопахотні та інші. Із застосуванням цього добрива на них вирощують зернові (ярі та озимі), бобові багаторічного типу, льон, просапні та інші сільськогосподарські культури.

Вносять даний хімікат стрічковим локальним способом. Саме при такому способі внесення він показує найбільшу ефективність використання. Можливе також за певних умов внесення на всю глибину оранки, а також поверхневе внесення на добре зволожуваних землях.


Перейти в рубрику Комплексні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Документи}

Сертифікат NPK 9-25-25 + 2S

Оплата та доставка

Купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 9-25-25 + 2S ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 9-25-25 + 2S по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 9-25-25 + 2S в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо