Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 7-20-30 + 2S

Код товару: #1228
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 7-20-30 + 2S - це високоефективне, азотно-фосфорно-калійне добриво комплексної дії. Містить у своїй структурі всю «велику трійку» основних поживних хімічних елементів, з процентним вмістом азоту, фосфору і калію в співвідношенні 7:20:30%.

А також, крім цих компонентів включає до свого складу мікроелементи і допоміжні речовини, такі як, сірка, цинк, бор та інші. Виробляється у вигляді рожевих (нерідко ближче до світло-коричневого кольору) гранульованих складів з чудовими практичними характеристиками (Не злежується, не порошить, частинки речовини не схильні до самораспаду).

Відмінно адаптовано і до зберігання протягом тривалого міжсезоння, і до безпосереднього застосування на полях. Всі поживні речовини містяться у легко засвоюваних рослинами формах.

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 7-20-30 + 2S застосовується в якості головного агрохімікату, необхідного для підвищення врожайності найширшої номенклатури сільськогосподарських культур. Вноситься також в оброблювані землі при додатковому підживленні формуючихся рослин, чудово поєднується при комплексних видах обробок з іншими засобами аграрної хімії.


Перейти в рубрику Комплексні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Документи}

Сертифікат NPK 7-20-30 + 2S

Оплата та доставка

Купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 7-20-30 + 2S ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 7-20-30 + 2S по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 7-20-30 + 2S в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо