Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 6-18-34 + 2S

Код товару: #1227
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 6-18-34 + 2S - це сипуча порошкоподібна субстанція, утворена округлими гранульованими елементами світло-коричневого кольору з легким відтінком рожевого. Виразних ароматичних характеристик речовина не має.

Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 6-18-34 + 2S застосовується в агропромисловому комплексі в якості азотно-фосфорно-калійного добрива комплексної дії. Структура даного добрива містить всі головні поживні хімічні елементи, необхідні рослинам. При цьому азоту у складі цієї речовини міститься приблизно 6%, відповідно, фосфору і калію 18% і 34%. Представлені також допоміжні речовини, серед яких сірка (в чистому, незв'язаному вигляді), її в структурі даного добрива близько 2%, а також натрій, що міститься у вигляді оксиду натрію в кількості близько 4%.

Використовуватися дане добриво може в якості основного засобу для обробки земель або, як допоміжний агрохімікат, застосовуваний під час передпосівних обробних заходів. Або при підгодівлі різних сільськогосподарських культур вже на стадії остаточного формування рослин.

Зручна гранульована форма поставки передбачає можливість тривалого зберігання без структурних змін даного добрива, а також простоту практичного застосування.


Перейти в рубрику Комплексні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Документи}

Сертифікат NPK 6-18-34 + 2S

Оплата та доставка

Купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 6-18-34 + 2S ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 6-18-34 + 2S по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Азотно-фосфорно-калійне гранульоване добриво нпк 6-18-34 + 2S в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо