Сульфат кальцію (гранульований, кристалічний)

Код товару: #1242
Фасовка: 1.0 т.
Мінімальне замовлення: 1.0 т.
Ціну уточнюйте у менеджера

* Ціна вказана, при покупці товару від 22 тонн (Безкоштовна доставка)

Сульфат кальцію (гранульований, кристалічний) - це неорганічна кальцієва сіль сірчаної кислоти. У природі міститься у структурі таких мінералів, як гіпс і селеніт.

У звичайних умовах ця речовина виглядає, як білий, дрібнокристалічний порошок без запаху. У спиртах не розчиняється, майже не розчиняється у воді, помітно краще розчиняється у гліцерині, тіосульфаті натрію, кислотах і зріджених солях амонію.

Даний хімікат отримав широке розповсюдження в агропромисловому виробництві як засіб підвищення врожайності сільськогосподарських земель. Постачають цей продукт у господарства, як у традиційному кристалічному (порошкоподібному) вигляді, так і в гранульованому.

Ефективне застосування сульфату кальцію (гранульованого, кристалічного) для обробки земель з кислотною реакцією. Так як підвищений вміст кальцію у структурі цих добрив (понад 30% - у різних виробників цей показник може відрізнятися) дозволяє розкислювати грунт, наближаючи його до нейтральних показників.

Достаток сірковмісних компонентів покращує якість знімаємого врожаю. Завдяки сірці насіння злакових більше насичуються клейковиною, насіння олійних культур накопичують більше масла. Позитивно впливає сірка також на врожаї бобових і хрестоцвітних.

При цьому всі поживні елементи представлені в структурі даних добрив у легкозасвоюваній рослинами формі.

Перейти в рубрику Сірковмісні добрива

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат кальцію (гранульований, кристалічний) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат кальцію (гранульований, кристалічний) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат кальцію (гранульований, кристалічний) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо