Магній сірчанокислий 1 водний (гранула)

Код товару: #1226
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 100.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Магній сірчанокислий 1 водний (гранула) - це сипуча гранульована маса, утворена округлими частками білого кольору діаметром від 1 до 5 мм. Хімічна формула: MgSO4 • H2О. У вигляді гранул випускається сульфат магнію (так ще може називатися ця речовина) марки А. Для порівняння, марка В - це дрібнокристалічний порошок.

Речовина добре розчиняється у воді, трохи гірше в етиловому і метиловому спирті, діетиловому ефірі і гліцерині. Нерозчинна в ацетоні. Володіє низьким рівнем гігроскопічності, при зберіганні не злежується.

Магній сірчанокислий 1 водний (гранула) застосовують у цілому ряді напрямків виробничо-господарської діяльності. Зокрема, даний хімікат затребуваний у харчосмаковому виробництві в якості харчової добавки Е518.

Даний компонент використовують при виготовленні консервованих овочів, при отриманні сухих дріжджів та інших видів заквасок.

Крім того, сульфат магнію може бути застосований у будівельній галузі, як присадка для виробництва цементу.

А також, реактив використовується у фармакології для отримання широкої номенклатури медикаментозних засобів. Експлуатується у целюлозно-паперовій і текстильній промисловості.

Крім названих галузей, використовується сульфат магнію і як добриво для рослинницької комплексу.

Дана речовина служить надійним джерелом сірки і магнію. Вноситься для безлічі сортів і різновидів сільськогосподарських культур, ефективна на різних типах грунтів, чудово поєднується з іншими різновидами добрив.

В наявності також Магній сірчанокислий 7 водний (кристал)

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробники Китай / Польща
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Магній сірчанокислий 1 водний (гранула) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Магній сірчанокислий 1 водний (гранула) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Магній сірчанокислий 1 водний (гранула) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо