Трикальційфосфат

Код товару: #498
Фасовка: 25.0 кг.
від 34,0 грн./1 кг.

Трикальцийфосфат - це аморфне порошкоподібною речовиною, колір якого може змінюватися в залежності від особливостей хімічного складу від білого до коричневого (а в деяких випадках може мати відтінки кремові, жовті або сірі).

Має кілька варіантів господарського застосування, з яких найбільш поширеним є тваринницька галузь. У ній це з'єднання використовується в якості підгодівлі, що додається до раціону коней, свиней, великої та дрібної рогатої худоби, а також птиці всіх сільськогосподарських порід з метою якісної балансування змісту в видаваних тваринам кормах кальцію і фосфору.

Завдяки правильно підібраному співвідношенню цих елементів в раціоні, вдається досягти оптимізації обміну мінеральних речовин в організмі, скорочення необхідного терміну відгодівлі, отримання здорового потомства і його збереження. Попутно досягається завдання підвищення імунітету поголів'я і підвищення продуктивності особин.

Трикальцийфосфат застосовують у медичній галузі, а точніше, в стоматології. Використовується цей реактив при трансплантології і відновленні кісткових тканин зубів. Може використовуватися у виробництві спеціальних зубних паст лікувально-профілактичного призначення.


Перейти в рубрику Добавки в корми

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Трикальційфосфат ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Трикальційфосфат по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Трикальційфосфат в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо