Натрію карбонат кислий

Код товару: #493
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Натрію карбонат кислий - це порошкоподібна субстанція кристалічного типу, що складається з дрібних частинок білого кольору. Не має запаху і володіє трохи солонуватим («мильним») присмаком. Погано розчиняється у холодній воді і здатна розчинятися у гарячій воді, розчинення супроводжується бурхливою реакцією з утворенням пузирів і виділенням газу.

Натрію карбонат кислий застосовують у різних областях промислового виробництва та інших видах господарської діяльності. У сільському господарстві дана речовина може служити добавкою для збагачення заводських кормових сумішей вмістом натрію, що застосовується для зниження кислотних характеристик щоденного раціону тварин.

Застосовується також це з'єднання у промисловому секторі виробництва. У хімічній індустрії його використовують у виготовленні синтетичної гуми для технічних цілей, у текстильній галузі і шкіряному виробництві. А також застосовується у виготовленні виробів побутової хімії, наповнювачів для вогнегасників і в інших виробничих галузях.


Перейти в рубрику Добавки у корми

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Натрію карбонат кислий ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Натрію карбонат кислий по всій Україні.

Також пропонуємо