Сульфат міді корм. (Сірчанокисла мідь)

Код товару: #490
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат міді корм. (сірчанокисла мідь) - це кристалічний порошок яскраво-блакитного кольору. Відмінно розчиняється в воді, не має запаху, смак різкий металевий.

Застосовується в різних областях рослинництва, для приготування спеціальних сумішей, призначених для боротьби з шкідниками сільськогосподарських культур. З його допомогою готують одну з найпопулярніших сумішей - бордосскую рідина - простий і ефективний фунгіцид.

Сульфат міді корм. (сірчанокисла мідь) застосовується також у тваринництві. У цій галузі даний хімікат може застосовуватися в якості ветеринарного кошти для лікування гельмінтозів поразок системи травлення тваринного, а також для лікування кишкових розладів.

Може використовуватися зовнішньо як засіб, який додається в ванни при лікуванні копитної гнилі у худоби, для лікування стригучого позбавляючи і інших шкірних ушкоджень.

Крім того, дана речовина може служити кормовою добавкою, необхідної для запобігання дефіциту міді у сільськогосподарських тварин. Використовується також цей хімікат для лікування аспергільозу у сільськогосподарських птахів і для інших ветеринарних заходів, що проводяться в тваринницькому комплексі.


Перейти в рубрику Добавки в корми

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Сульфат міді корм. (Сірчанокисла мідь) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат міді корм. (Сірчанокисла мідь) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат міді корм. (Сірчанокисла мідь) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо