Пропионат кальцію (Е282)

Код товару: #480
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 66,0 грн./1 кг.

Пропионат кальцію (Е282) - це порошок, що складається з кристалів білого кольору. Виразний запах у речовини відсутня. Має хорошу розчинність в воді. Використовується в якості харчової добавки Е282, що відноситься до числа консервантів з широким спектром дії.

Відмінно протистоїть розмноженню всіх різновидів мікроорганізмів, що призводять до псування продуктів харчування. Речовина може бути задіяно в якості компонента виробництва при випуску хлібобулочної продукції, так як відмінно знищує збудників картопляної хвороби. Може застосовуватися у виготовленні м'ясних виробів, сироваріння, виноробної галузі, виробництві соусів і заправок.

Пропионат кальцію (Е282) застосовується в тому ж саму якість (як консервант) у виготовленні кормових сумішей для тваринницького комплексу. З його допомогою кормів для тварин вдається чудово протистояти всіляким гнильним і цвілевих явищ, що виникають в них у процесі тривалого зберігання.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Пропионат кальцію (Е282) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Пропионат кальцію (Е282) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Пропионат кальцію (Е282) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо