Бета каротин

Код товару: #474
Фасовка: 10.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Бета каротин - це червоно-коричневий порошок, який є джерелом вітаміну А . Використовується в якості кормової добавки до щоденного раціону з метою збагачення харчування сільськогосподарських тварин. Завдяки якому стимулюється ріст особини, активний набір маси тіла, покращуються відтворюють функції.

А також вдається досягти стійкості тваринного щодо інфекційного і бактеріального впливу і загального зміцнення імунітету, підвищення життєстійкості молодих і ще незміцнілих організмів. Крім цього, спостерігається позитивний вплив на стан шкірних покривів, органів зору і слизових оболонок особини.

Бета каротин застосовують для підмішування в кормові суміші для великої рогатої худоби, свиней і всіх порід сільськогосподарської птиці. Наслідками нестачі вітаміну А є проблеми зі станом здоров'я тварини, що виражаються в недостатньому зростанні, проблеми зі шкірою (втрата еластичності, випадання шерсті, екзематозні освіти, пересихання окремих ділянок з лущенням і інші). А також підвищується сприйнятливість тварин до впливу збудників захворювань дихальної системи і травного тракту.


Перейти в рубрику Добавки в корми

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Бета каротин ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Бета каротин по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Бета каротин в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо