Діацетат натрію (Е262)

Код товару: #1085
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Діацетат натрію (Е262) - це порошкоподібна речовина, утворене безбарвними кристалами зі слабо вираженим запахом, схожим на запах оцту. Ацетати, вироблені для промислового застосування, можуть мати колірні відтінки жовтого кольору різного ступеня насиченості. Речовина здатна добре розчинятися у воді, проте слабо розчиняється в спиртах і ефірах. Чи не є токсичним і не належить до горючих і вибухонебезпечних з'єднань.

Діацетат натрію (Е262) застосовується в харчовому промисловому виробництві в якості ароматизирующего компонента, з функціями консерванту і регулятора кислотності продукту. Додають цей інгредієнт в консервовані овочі та фрукти, в борошно, в чіпси та інші продукти харчування.

Експлуатують дану речовину і в інших господарських напрямках. У фармакологічному виробництві хімікат використовують для виробництва медикаментів. У будівельному секторі цей реактив додають в рідкий бетон і інші суміші аналогічного призначення. Хімічна індустрія використовує з'єднання в якості сировини для виробництва інших з'єднань, похідних оцтової кислоти. Застосовується речовина і в гальванотехнике, в шкіряному виробництві та в текстильній галузі.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Діацетат натрію (Е262) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Діацетат натрію (Е262) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Діацетат натрію (Е262) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо