Фосфат натрію, орто-, гідроорто- (Е339)

Код товару: #1072
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Фосфат натрію, орто-, гідроорто- (Е339) - це дрібнодисперсний порошок, утворений кристалічними частинками білого кольору, відмінно розчиняються у воді. Дана група речовин утворює, так звані, фосфати натрію - хімічні сполуки з подібною структурою, що отримуються за допомогою взаємодії ортофосфорної кислоти з натрію гідроксидом. Область застосування у реактивів, що складають цю групу, приблизно однакова.

Фосфат натрію, орто-, гідроорто- (Е339) застосовуються в якості харчової добавки з функціями емульгатора, регулятора кислотності, стабілізуючого компонента і речовини, що утримує вологу. Використовують цей компонент при виготовленні наступних продуктів харчування: ковбасні вироби, продукти переробки молока, сухі супові суміші, приправи і соуси, рибні продукти. Також застосовується дана речовина в якості плавники при виробництві сирів плавленого типу, а також може використовуватися в хлібобулочному і кондитерському виробництві як розпушувач тіста.

Може також застосовуватися дана речовина у фармакологічній галузі при розробці групи медикаментозних засобів різного призначення.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Фосфат натрію, орто-, гідроорто- (Е339) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Фосфат натрію, орто-, гідроорто- (Е339) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Фосфат натрію, орто-, гідроорто- (Е339) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо