Силікат натрію мета- (кремнекислих натрій)

Код товару: #1079
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Силікат натрію мета - (кремнекислих натрій) - це сипуча субстанція, що складається з безбарвних часток-кристалів (іноді це бувають кристали білого кольору), відмінно розчиняються в холодній воді з утворенням, так званого, рідкого скла - колоїдного розчину речовини. У гарячій воді дане з'єднання розкладається.

Силікат натрію мета - (кремнекислих натрій) застосовують в різних галузях господарської діяльності. Додають даний реактив в суміші для приготування спеціальних розчинів, використовуваних для цементування свердловин в видобувної промисловості. Також кремнекислих натрій використовується в скляної виробничої галузі в якості компонента скляних виробів.

Крім цього велика кількість даної речовини споживає виробництво будівельних матеріалів. Зокрема, цей інгредієнт, будучи підмішаним до складу бетону, додає їм спеціальні термостійкі властивості.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Зовнішній вигляд однорідні прозорі безформні шматки 100 мм-150 мм, блакитним ОТЕНКО
Масова частка двоокису кремнію SiO2% 70,8-76,2
Масова частка окису натрію NaO2% 22,5-27,9
силікатна модуль 2,75 до 3,2
Країна виробник Білорусь
спосіб упаковки мішок 25 кг
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Силікат натрію мета- (кремнекислих натрій) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Силікат натрію мета- (кремнекислих натрій) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Силікат натрію мета- (кремнекислих натрій) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо