Соєва клітковина

Код товару: #715
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 50.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Соєва клітковина - це мілкодисперсна сипуча речовина, що складається з частинок світло-кремового кольору, іноді ближче до білого, що не має помітного запаху або смаку.

Є продуктом переробки соєвих бобів за допомогою застосування виключно механічних засобів впливу. Без застосування хімії, і термічної обробки.

Соєва клітковина застосовується у виготовленні різних м'ясних продуктів, зокрема, ковбас багатьох сортів, консервованих видів продукції, паштетів та інших різновидів закусок, а також напівфабрикатів.

Використовується у переробці риби. Може застосовуватися у виготовленні продуктів з молока - сиру і сирних виробів, а також сиру.

Застосовують дану добавку також і у виробництві масложирової продукції. Функціонально даний компонент є стабілізатором продукту, емульгатором і забезпечує утримання вологи у структурі виробу.

Може відмінно замінити крохмаль, передбачений багатьма технологіями виробництва, таким чином, зробивши продукт більш якісним і привабливим для споживача.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Білок (N * 6,25) d.b 56-60%
Вміст вологи (max) 0,3%
Вміст золи 5,50%
Вміст жиру (max) 6,50%
Харчова клітковина 65,0%
Рівень Ph 5,50 + / - 1
Кишкова паличка: Відсутня
Сальмонелла: Відсутня
Колір Світло кремовий
Запах / смак нейтральний
Розмір частин 80mesh
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Соєва клітковина ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Соєва клітковина по всій Україні.

Також пропонуємо