Нітрат барію (азотнокислий барій)

Код товару: #1034
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Нітрат барію (азотнокислий барій) - це біла, сипуча субстанція, утворена мелкодісперснимі кристалічними частинками. Не має ароматичних властивостей і виразних відтінків. Чи не розчиняється в спирті і в азотній кислоті, але здатний розчинятися у воді, особливо в підігрітою. Відноситься до категорії легкозаймистих хімічних сполук, що позначається на умовах зберігання і практичного застосування в технічних цілях.

Нітрат барію (азотнокислий барій) застосовується при виробництві лакофарбових речовин. Зокрема, використовують цей інгредієнт при виробництві деяких різновидів емалей і глазурі. Є обов'язковим реактивом у виробництві вибухових і піротехнічних матеріалів. Особливо затребуваний азотнокислий барій в тих засобах піротехнічного призначення, які повинні давати зелений відсвіт.

Також даний хімікат експлуатують в хімічній галузі в якості сировини для декількох з'єднань. Застосовують його для отримання інших барієвих сполук (пероксиду і оксиду цього металу).


Перейти в рубрику З'єднання барію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Нітрат барію (азотнокислий барій) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Нітрат барію (азотнокислий барій) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Нітрат барію (азотнокислий барій) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо