Сульфат барію (сірчанокислий барій)

Код товару: #1033
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Сульфат барію (сірчанокислий барій) - це порошкоподібна субстанція, що складається з білих кристалічних частинок. Майже не розчиняється у воді і в інших розчиняють речовинах. Однак хімікат здатний розчинятися в хлорного воді і деяких різновидах складних неорганічних кислот. Токсичною речовиною для людського організму дане з'єднання не є в силу своєї малої розчинності у воді, на відміну від інших солей барію.

Сульфат барію (сірчанокислий барій) застосовується при синтезі полімерних матеріалів в якості білого наповнювача. Додається в пігменти білого кольору, як один з інгредієнтів комплексного складу речовини.

Може використовуватися у виробництві свинцевих акумуляторів. Експлуатується сірчанокислий барій у видобувній галузі, як добавка до бурових розчинів. А також затребуваний як компонент деяких різновидів паперу спеціального призначення.

Медична дослідницька діяльність використовує дана речовина в рентгенографічних дослідженнях внутрішніх органів людини. Аналітична галузь хімії також використовує даний реактив в лабораторних процесах.


Перейти в рубрику З'єднання барію

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник Азот
Країна виробник Україна
аміачна селітра селітра аміачна

Оплата та доставка

Купити Сульфат барію (сірчанокислий барій) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Сульфат барію (сірчанокислий барій) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Сульфат барію (сірчанокислий барій) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо