Вапно пушонка

Код товару: #601
Фасовка: 50.0 кг.
Мінімальне замовлення: 500.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Вапно пушонка - це дрібна, біла, порошкоподібна маса, що виходить в результаті гасіння комовой вапна, що складається з різнокаліберних частинок. Гасіння відбувається за допомогою змішування з водою і відстоювання одержуваної суміші. У процесі відстоювання виділяється рясне кількість теплової енергії, утворюється кінцевий продукт - гашене вапно .

Вапно пушонка застосовується для приготування суміші для побілки, яка може використовуватися для нанесення на внутрішні стіни приміщень з метою профілактики утворення грибків і загальної антисептичної обробки.

Іноді таким же складом обробляють дерев'яні елементи конструкцій з метою захисту від гнильних процесів в деревині. Ще подібна суміш (але вже хлорне вапно) застосовується для обробки садових дерев з метою боротьби з шкідниками і запобігання захворювань.

Застосовується ця речовина в будівельних роботах. З її застосуванням виготовляють вапняні будівельні розчини, особливі різновиди бетону для окремих видів робіт.

У землеробстві використовують її в якості добрива , що знижує рівень кислотності грунту і живить грунт кальцієм.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Країна виробник Україна
вапно в асортиментне

Оплата та доставка

Купити Вапно пушонка ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Вапно пушонка по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Вапно пушонка в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо