Карбід кальцію фракція

Код товару: #590
Фасовка: 100.0 кг.
Мінімальне замовлення: 100.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Карбід кальцію фракція - це сипуча субстанція, що складається з фрагментів кускового матеріалу брудно-сірого кольору. Має різкий характерний ацетиленовий запах. Є природним джерелом пального газу - ацетилену, який активно виділяється при розкладанні цієї речовини.

Дана властивість істотно вплинуло на застосування карбіду кальцію фракції в виробничих цілях. При реакції розкладання цей хімічний реактив здатний виділяти ацетилен в пропорції: з 1 кг речовини - 215- 285 літрів газу.

Його використовують для автогенних або киснево-ацетиленових зварювальних робіт. При цьому активно виділяється теплова енергія, що нагріває ємність, в якій зосереджується реагує хімікат. Запускається така реакція, завдяки контакту з водою. Тому під час транспортування і зберігання даної речовини потрібно уникати взаємодії з водою в будь-яких її кількостях і агрегатних станах.

Крім зварювальних робіт застосовується карбід кальцію в хімічному промисловому виробництві в якості сировини для синтезування широкої номенклатури матеріалів. Отримують із застосуванням цього з'єднання синтетичний каучук, ацетиленові сажу, деякі різновиди добрив і не тільки.


Перейти в рубрику Промислова хімія

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Карбід кальцію фракція ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Карбід кальцію фракція по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Карбід кальцію фракція в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо