Теплоносій GLIXOTERM -20C

Код товару: #1207
Фасовка: 10.0 л.
Ціну уточнюйте у менеджера

Теплоносій Glixoterm - 20C - розчин етиленгліколю та інгібіторів корозії з додатками інших допоміжних компонентів. Дана речовина негорючее. Виробляється у вигляді синьої рідини. При температурі 20 ° С має густину 1,059 - 1,063, в'язкість ok. 2,7, температура кристалізації (затвердіння) при -20 ° С, температура кипіння становить 104 ° С, питома теплоємність 3,54 кДж, водневий показник 7,0 - 9,5 pH.

Застосування теплоносія Glixoterm - 20C дуже затребуване в промислових, комерційних і побутових сферах. Дана рідина активно використовується в якості наповнювача для опалювальних систем, кондиціонерів, вентиляцій, теплових насосів, холодильного і солярного обладнання.

Використовуючи Glixoterm - 20C, обладнання та теплообмінники НЕ будуть замерзати або піддаватися перегріву, а також піддаватися корозії і утворення накипу. Може застосовуватися в обладнанні, виконаному з широко застосовуваних матеріалів: сталі, чавуну, алюмінію, міді, латуні.

Користувачі, які використовують теплоносій Glixoterm - 20C надійно захищають своє обладнання, тим самим значно продовжуючи його експлуатаційний термін.


Інші товари GLIXOTERM:

Теплоносій GLIXOTERM -15C

Теплоносій GLIXOTERM -25C

Теплоносій GLIXOTERM -30C

Теплоносій GLIXOTERM -35C

Теплоносій GLIXOTERM EKO -20C

Теплоносій GLIXOTERM EKO -30C

Концентрат GLIXOTERM 30%

Концентрат GLIXOTERM 40%

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
колір синій
рН 7,0 - 9,5
Щільність при температурі 20 ° C, кг / л 1,059 - 1,063
Кінематична в'язкість [cм2 / с] 20 ° C гаразд. 2,7
Температура кристалізації / затвердіння [° C] -20
Температура кипіння [° C] 104
Точка спалаху [° C] не горючий
Питома теплоємність [кДж / кгK] 3,54
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Теплоносій GLIXOTERM -20C ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Теплоносій GLIXOTERM -20C по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Теплоносій GLIXOTERM -20C в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо