Мурашина кислота (85 %)

Код товару: #550
Фасовка: 200.0 л.
Мінімальне замовлення: 200.0 л.
1 л. = 1.25 кг.
від 29,0 грн./1 кг.

* мінімальний відпуск товару від 200 літрів

Мурашина кислота - володіє прекрасними антибактеріальними і антисептичними властивостями. У природному середовищі дана речовина можна зустріти в рослинності, наприклад, таких як: хвоя, кропива, плоди фруктових. Але крім рослин вона присутня і в комах: бджоли, мурахи. Форма випуску - безбарвна рідина з різким запахом. Без праці можна змішати з водою, ацетоном, бензолом, гліцерином, толуолом.

Завдяки своїм антисептичним характеристикам застосування мурашиної кислоти стало затребуваним для харчової промисловості як консервуюча речовина.

Даний препарат уповільнює розвиток різних вірусних і бактеріальних мікроорганізмів, за рахунок чого відбувається зупинка гниття продуктів, а ризик «вибуху» консервних банок, значно зменшується.

Мурашину кислоту використовують у виробництві кормів для тварин. Такі корми мають більш тривалий термін зберігання.

Текстильна промисловість використовує мурашину кислоту для відбілювання шкіри. Також полегшує процес обробки і фарбування овечої вовни.

У незначних дозах мурашина кислота не несе ніякої небезпеки для людського організму. Але надмірна концентрація даної речовини при попаданні на шкірний покрив, може викликати серйозні опіки.

Перейти в каталог Кислот

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини,% ≥ 85
Cl,% ≤ 0,006
SO4,% ≤ 0,002
Залишок після випарювання,% ≤ 0,06
колір ≤ 30
Fe,% ≤ 0,0006
Зовнішній вигляд безбарвна рідина
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Мурашина кислота (85 %) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Мурашина кислота (85 %) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Мурашина кислота (85 %) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо