Аспарагінова кислота (L)

Код товару: #526
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 260,0 грн./1 кг.

  Аспарагінова кислота (L) - є життєво важливим речовиною для повноцінного функціонування людського організму. Даний препарат входить до складу білків, але також зустрічається у вільному вигляді. Форма випуску - порошок білого кольору. Аспарагінова кислота ще відома під іншою назвою - аміноянтарная.

  Застосування аспарагінової кислоти: вкрай необхідна в фармакології, так як даний препарат сприятливо впливає на організм людини. Використання даної речовини допомагає заповнити в організмі недолік калію, магнію і налагодити водний баланс.

  Також впливає на електролітні обміни. Аспарагінову кислоту прописують пацієнтам з ослабленою імунною системою. Медикаменти, виготовлені на основі цього препарату допомагають заспокоїти нервову систему і збалансувати процеси гіперреактивності.

  Також рекомендується приймати аспарагиновую кислоту людям страждаючим проблемами печінки. Даний препарат не містить в собі токсини і шкідливі речовини, але приймати його варто акуратно, так як надмірна доза може викликати сильну алергію. Тому перед прийомом аспарагінової кислоти необхідно проконсультуватися з лікарем.


  В асортименті також аспаргиновой кислота (DL)

  Перейти в каталог Кислот

  Номери телефонів відділу продажів

  Графік роботи менеджерів

  Понеділок - п'ятниця

  з 9:00 - 18:00

  Купити
  Зовнішній вигляд Білий кристалічний порошок
  ідентифікація позитивна
  Розчинення в NaOH Відповідає
  Втрати при висушуванні,% ≤ 0,20
  Зола,% ≤ 0,10
  Сульфати, проміле ≤ 200
  Амоній, проміле ≤ 200
  Хлориди (Cl), ppm ≤ 200
  Важкі метали, ppm ≤ 10
  Миш’як, проміле ≤ 1,0
  Залізо, ppm ≤ 10
  Аспарагін,% ≤ 0,1
  рН 2,7 -3,3
  Виробник Китай
  Немає додаткових характеристик

  Оплата та доставка

  Купити Аспарагінова кислота (L) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

  Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

  Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Аспарагінова кислота (L) по всій Україні.

  Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Аспарагінова кислота (L) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

  Також пропонуємо