Трилон Б (ЕДТА, EDTA, етилендіамінтетраоцтова кислота)

Код товару: #1225
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Трилон Б (ЕДТА, EDTA, етилендіамінтетраоцтова кислота) - це сипуча маса, що складається з білих кристалічних частинок. Кристали речовини добре розчиняються у воді, також розчинні у лугах, майже не розчинні у спиртах. Речовина здатна взаємодіяти з хімічними елементами і сполуками, що володіють сильними окисними властивостями. При зберіганні і при практичному застосуванні реактиву у виробничих цілях слід уникати його прямого контакту з групою таких металів: цинк, алюміній і нікель, а також мідь і сплави які її містять.

Речовина здатна негативно впливати на шкірні покриви людини, а також надавати подразнюючу дію на слизові оболонки і дихальні шляхи.

Застосовується трилон Б (ЕДТА, EDTA, етилендіамінтетраоцтової кислота) у цілому ряді напрямків господарської діяльності. Пов'язано це зі здатністю даного реактиву робити нерозчинні солі різних металів розчинними. З цією метою динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти (так ще може називатися ця речовина) застосовується у багатьох технологічних операціях промивного або очисного характеру, які використовуються у технічних цілях. Зокрема, для промивання теплоенергетичного обладнання, трубопроводів, різних водонагрівальних пристроїв та іншого.

Також Трилон Б експлуатується у целюлозно-паперовому виробництві, у виробництві виробів побутової хімії. Використовується в аналітичній хімії в якості дослідницького реактиву. Може застосовуватися у фармакологічній галузі для отримання ряду медикаментозних препаратів, призначених для лікування отруєнь важкими металами і їх з'єднаннями. А, крім того, речовина використовується, як компонент консерваційних складів для різних технологічних ланцюжків на виробництві.

Перейти в каталог Кислот

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Виробник Китай
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Трилон Б (ЕДТА, EDTA, етилендіамінтетраоцтова кислота) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Трилон Б (ЕДТА, EDTA, етилендіамінтетраоцтова кислота) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Трилон Б (ЕДТА, EDTA, етилендіамінтетраоцтова кислота) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо