Натрій сірчистий тех

Код товару: #685
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Натрій сірчистий тех - зовні ця речовина може мати вигляд, як монолітної, так і порошкоподібної маси чешуеподобних частинок. Колір речовини може характеризуватися всім спектром коричневих відтінків.

Відмінно розчиняється в воді, будь-яке попадання в кислотну середу негайно викликає бурхливу хімічну реакцію, що супроводжується виділенням сірководню - вибухонебезпечного і легко запалюється газу. У зв'язку з цим неприпустимо порушення режимів зберігання речовини в складських умовах.

Зберігатися воно повинно в щільно закупореній тарі або в заводській упаковці без ознак її порушення. І далеко від використовуються кислотних матеріалів, без можливості випадкового дотику до них.

Натрій сірчистий тех застосовується в таких різновидах виробництв, як хімічне виробництво, металургія, легка промисловість та інших. У хімічній індустрії із застосуванням цього хімікату проводиться фарбувальні склади і целюлоза.

Експлуатується в процесі флотації цинкової руди, цинково-свинцево-залізистої руди. Може застосовуватися у виробництві виробів з тканини і шкіряних матеріалів. Використовується в кольоровому металургійному виробництві.


Перейти в рубрику Промислова хімія

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Натрій сірчистий тех ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Натрій сірчистий тех по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Натрій сірчистий тех в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо