ЕДТА (Хелат міді)

Код товару: #175
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

ЕДТА (Хелат міді) - це якісне гранульоване добриво, необхідне для того щоб поповнити дефіцит міді у сільськогосподарських рослин. Не містить токсичних речовин, може поєднуватися з органічними добривами та іншими підгодівними препаратами при комплексному підході до поліпшення якості орних земель.

Відмінно розчиняється у воді, що помітно полегшує процес внесення і засвоєння рослинами. Можливо спільне застосування з отрутохімікатами.

ЕДТА (Хелат міді) застосовують для того щоб підвищити якість врожаю, збільшити його обсяг, що збирається з одиниці площі. А також для того щоб запобігти виляганню рослин, сприяти збільшенню вмісту білка в зернах злакових культур і бобових рослинах, підвищити вміст цукру у коренеплідних культурах.

Також цей препарат сприяє розвитку кореневих систем рослин, що сприяє підвищенню стійкості рослини до посухи та іншим негативним факторам. А також помітно прискорює утворення хлорофілу у клітинній структурі рослини.


Перейти в рубрику Промислова хімія

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Немає характеристик
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити ЕДТА (Хелат міді) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити ЕДТА (Хелат міді) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити ЕДТА (Хелат міді) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо