Гідросульфат калію (калій сірчанокислий кислий, калій бісульфат)

Код товару: #141
Фасовка: 25.0 кг.
Мінімальне замовлення: 25.0 кг.
від 36,0 грн./1 кг.

Гідросульфат калію (калій сірчанокислий кислий, калій бісульфат) - це біла порошкоподібна субстанція, що складається з дрібних кристаликів. Цей реактив не розчиняється у ацетоні або етиловому спирті, проте добре розчинний у воді. При зберіганні речовини, необхідно берегти його від безпосереднього контакту з вологою в будь-якому вигляді. При виконанні цієї умови, термін можливого зберігання (а значить, і застосування) може бути необмеженим.

Гідросульфат калію (калій сірчанокислий кислий, калій бісульфат) застосовують в якості одного з компонентів для приготування флюсу для металургійного виробництва.

Прикладна хімія, яка виробляє барвники, також використовує цей хімікат в якості компонента виробництва. У великих кількостях застосовується в аналітичній хімії для проведення підготовчих хімічних реакцій з деякими реактивами.


Перейти в рубрику Промислова хімія

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Масова частка основної речовини,% 95,0
K2O,% 51,30
Метанол,% 0,06
Вологість,% 2,0
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Гідросульфат калію (калій сірчанокислий кислий, калій бісульфат) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Гідросульфат калію (калій сірчанокислий кислий, калій бісульфат) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Гідросульфат калію (калій сірчанокислий кислий, калій бісульфат) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо