Триполіфосфат натрію (Е451)

Код товару: #775
Фасовка: 25.0 кг.
Ціну уточнюйте у менеджера

Триполіфосфат натрію (Е451) - це біла сипуча речовина без смаку і запаху. Може виготовлятися у вигляді кристаликів або у вигляді дрібних гранул. Здатна мати деякі сторонні включення, які означають недостатній ступінь очищення речовини.

Має цілий набір корисних для харчового виробництва властивостей, завдяки яким використовується в якості харчової добавки (Е451).

Даний компонент харчового виробництва застосовується, як емульгатор, стабілізуюча речовина, плавитель, регулятор кислотності і фіксатор кольору продукту.

Триполіфосфат натрію (Е451) застосовують у сироварінні в якості інгредієнта-плавника, необхідного для отримання плавлених сирів. А також при виготовленні м'ясних і рибних виробів (ковбас, фаршу, консервів та напівфабрикатів) для надання потрібної консистенції фаршу і необхідної щільності кінцевого продукту з нього.

Може бути застосований даний хімікат у виготовленні продуктів, одержуваних при переробці молока, а також у виробництві страв швидкого приготування (локшина, сухі супи та інше). Затребуваний також у кондитерському виробництві.

Крім харчової індустрії цей хімікат використовують у хімічному виробництві (для виготовлення миючих засобів та іншої побутової хімії), а також у косметичній галузі.

Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
Спосіб упаковки Мішок 25 кг
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Триполіфосфат натрію (Е451) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Триполіфосфат натрію (Е451) по всій Україні.