Мильна основа на козячому молоці (Україна)

Код товару: #1129
Фасовка: 10.0 кг.
Мінімальне замовлення: 30.0 кг.
від 130,0 грн./1 кг.

Мінімальне замовлення - 3 упаковки (30кг)

В основу для мила можна додавати різні інгредієнти незалежно від того, чи використовуєте ви її для індивідуального виробництва в домашніх умовах або купуєте для фабричного процесу. Популярністю користується мильна основа на козячому молоці, що дозволяє створювати косметичні засоби з оздоровчим і омолоджуючий ефект. Відрізняється цей інгредієнт мильною продукції білим кольором, який передається від суміші сухого молока.

Натуральна добавка в мило

Всі натуральні інгредієнти мають особливу ціну - для мила козяче молоко використовується вже досить довго. Природно, для створення продукту не беруть свіже молоко і не розмішують його з сировиною, з якого виготовляють мило. Мильна основа на козячому молоці створюється в поєднанні із сухою натурально основою, яка надає продукту особливі властивості. Відноситься така мильна основа в лікувальну класифікацію, так як в її складі представлені тільки натуральні складові і це не тільки сухе козяче молоко, а й рослинні масла.

Знаходить мило з козячому молоком своє широке застосування і в повсякденному житті жінок, так як допомагає змивати макіяж і запобігає розширення запальних процесів, а також відрізняється тонізуючий ефект (покращує колір обличчя). Все це забезпечується завдяки наявності в мильній основі безлічі корисних речовин, серед яких є і мікроелементи, і лактоферменти, протеїни і амінокислоти.

Зберегти свіжість козячого молока можна далеко не завжди, але його корисну дію можна передати за допомогою мила. Отримане сухе молоко поєднується добре і з добавками, і з барвниками. Незважаючи на наявність останніх, така мильна основа не створює дискомфортного відчуття сухості. Готовому милу основа з козячого молока надає заспокійливий і пом'якшувальний ефект.

Який ефект дії такого мила? Воно здатне бережливо очищати і вибілювати шкірні покриви, оберігаючи їх від розтріскування і пересушування. Підходить мильна основа на козячому молоці для всіх типів жіночої шкіри. Її потрібно зберігати в сухому місці. Час застосування практично необмежена за умови, що мило має гарний вигляд. Купувати мильну основу на козячому молоці можна як для своїх власних експериментів, так і для розвитку бізнесу. Продається для цього інгредієнт в різних розфасовках, які забезпечують зручність застосування.

З огляду на те, що ціна товару має імпортну складову, в разі зміни курсу НБУ гривні (UAH) щодо іноземних валют більш ніж на 3% в порівнянні з курсом на дату формування зазначеної в даному оголошенні вартості, ціна товару може бути перерахована в бік збільшення / зменшення на відповідний відсоток.


Номери телефонів відділу продажів

Графік роботи менеджерів

Понеділок - п'ятниця

з 9:00 - 18:00

Купити
мінімальна фасування 10 кг
Виробник Україна
гліцерин 20-28%
Вода 20-38%
Кокосова олія 1,5-2%
Пальмоядровое масло 6-8%
Козяче молоко 5-8%
натрій годроокісь 1,5-2,5%
Немає додаткових характеристик

Оплата та доставка

Купити Мильна основа на козячому молоці (Україна) ви можете в інтернет-магазині ХімЕлемент за найнижчою ціною оптом і в роздріб.

Наші фахівці з логістики готові організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя. Також доставка можлива в такі міста, як: Львів, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кіровоград та Чернівці.

Якщо Вашого міста немає в списку - не засмучуйтеся. Ми готові підійти індивідуально до кожного клієнта і доставити Мильна основа на козячому молоці (Україна) по всій Україні.

Також раді повідомити Вам, що ТОВ "ХімЕлемент" тепер займається постачанням хімічної сировини в Молдову. Ви можете купити Мильна основа на козячому молоці (Україна) в Молодове з доставкою по зручній для Вас схемі оплати!

Також пропонуємо